Heas vormis

Meie roll
Pakend

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Klient:

AS Eesti Leivatööstus

Töö:

Uue terviseleibade brändi pakendidisaini, lansseerimiskava ja reklaamistrateegia välja töötamine[/vc_column_text][vc_separator color=”chino” border_width=”2″][vc_column_text]

Terviseleivad_950x601_sisu1

Briif

2017. aastal lansseerib AS Eesti Leivatööstus uut terviseleibade sarja. Esimesed kolm vormileiba on punapeedi, seemne- ja rukkileib. Leibadele pole lisatud suhkrut, pärmi ega nisujahu.

Klient ootas agentuurilt silmapaistvat, konkurentidest eristuvat ning toote omadusi väärikalt edasi andvat pakendidisaini ja brändi.

Terviseleivad_950x601_sisu2

Loovlahendus

Loomulikult alustasime kohe algusest uuele tootele nime otsimist. Brainstorm’ide käigus kirjutasime üles ligi 50 erinevat nime, mis ühel või teisel moel andsid tootele meelestatuse, hoiaku ja isikupära.

Lõppkokkuvõttes valis klient välja nime Heas Vormis, mis ühelt poolt toob välja terviseleiva kasulikkuse, keha- ja vormisõbralikkuse kui avab ka rohkem toodet ennast – vormileib.

Meie leib on kindlasti hea vormi võti, mis pärineb soojast ja heast vormist.

Terviseleivad_950x601_sisu3

Pakend

Pakendidisaini puhul oli väga oluline säilitada leiva kuju ning toote välimuse võimalikult suur edasiandmine. Algselt 260-grammine vormileib on kompaktne ja mugav toode, mida esmalt sooviks silmadega süüa. Seega soovisime pakendit disainides edasi anda võimalikult palju naturaalsusest pakatavat puhast visuaali, võimalust näha toodet ennast ja anda edasi puhast ning tervislikku toitu soosivat maailmavaadet.

Esimene samm oli välja töötada katuskontseptsioon, mida saame erinevate maitsete puhul kohandada. Disain pidi jätma ka võimaluse, et tulevikus saaks sama seeriat jätkata uute maitsete lansseerimisel. Pakendi kesksel kohal on suurelt hüüatusena vormistatud nimi, mille akvarellsed värvid seostuvad toote lisandiga.

Kuna Eesti Leivatööstuse uus 100% rukkijahust ja E-ainetest prii “Heas vormis” on esimene Clean Label terviseleibade sari, on ka pakend keskkonnasõbralik ja naturaalsusele rõhuv. Akvarelsed joonistused ja värvid annavad edasi selgust ning hele taust puhtust.

Terviseleivad_950x928_sisu4[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]