Finora Capital

AS Finora Capital

Meie roll
Digital

Klient: AS Finora Capital

 

Taust:

Sageli arvatakse, et väikelaene võtavad inimesed, kes ei oska rahaga ümber käia või võtetakse laenu millegi täiesti ebavajaliku soetamiseks. Tegelikkuses on olukord hoopis vastupidine. Valdavalt pöörduvad Finora Capitali poole täiesti tavalised, maksejõulised inimesed, kellel on vaja koheselt suuremat summat – kas siis remonditöödeks, mis ei kannata edasilükkamist, mõne igapäevaselt vajaliku, aga kuluka eseme soetamiseks või näiteks lapse õppemaksu tasumiseks.

Tegevused:

Muutsime Finora Capitali Facebooki sisu ja postitusi vähem korporatiivseks. Postitustes panime visuaali ja sõnumi omavahel humoorikamalt tööle. Idee oli juhtida tähelepanu igapäevastele tegevustele ja asjadele, mis nõuavad teatud rahalisi väljaminekuid ning tõsta teadlikkust Finora Capitalist kui heast partnerist, kes aitab need soovid ellu viia.

Lisaks avaldasime sisuturundusartikleid coollook.ee ja nipimeister.ee blogides. Teemadeks olid need valdkonnad, mis inimesi huvitavad ning mille teostamiseks on teinekord väikest abi vaja. Näiteks: remont, reisimine, sport, kodutehnika jne.