Clos Amador tuleb Eestisse

Liviko AS

Meie roll
Kampaaniad / Trükis

Klient: Liviko

 

2019. aasta kevadel jõudis Eesti turule Clos Amador Cavade sari, mis on peamiselt tipphotellide ja restoranide valikusse mõeldud bränd. Seepärast oli selle kohalik brändituntus ka üsnagi tagasihoidlik, kuid arvestades oma hinnaklassi, on see kindlasti parima hinna ja kvaliteedi suhtega „kihisev“ meie poodides. Clos Amadori Cavad valmivad Kataloonias Barcelona külje all, Sant Sadurni d’Anoia linnakeses ehk Cava piirkonnas kasvanud viinamarjadest. Clos Amador on rohkem kui 25 aastaga pälvinud tuntust ja tunnustust maailma tippturgudelt: Jaapan, USA, Belgia, Holland, Rootsi ja mujal.

Agentuuri ülesanne oli Clos Amadori saabumisega ettevalmistada kõik turundusmaterjalid ning kohandada cavade sarja bränding Eesti turule.

Lisaks erinevatele poelahendustele ning brändikandjatele, lõime Clos Amadorile ka brändingust lähtuva videoklipi, mida on võimalik näidata erinevatel üritustel ja kohtades, kus Clos Amadori tutvustatakse. Samuti oli Clos Amador esindatud Tallinn Fashion Week-il oma eksklusiivse boksiga, mis äratas tähelepanu nii külaliste kui pressi hulgas.