Mõtted juba jõuluajas

Jõulukingitused on kena viis, kuidas tänada meeldiva ja eduka koostööaasta eest oma kliente, koostööpartnereid ja kolleege.

Brand icon

Jõulukingitused on kena viis, kuidas tänada meeldiva ja eduka koostööaasta eest oma kliente, koostööpartnereid ja kolleege. Mõni kuu veel ja jõulusagin ongi täies hoos. See tähendab, mida varem hakata kingituste peale mõtlema, seda isikupärasemad ja läbimõeldumad need tulevad.

Läheneme igale kingisaajale personaalselt ning leiame just selle, mis talle kõige rohkem rõõmu valmistaks. See hakkab pihta juba väikestest asjadest. Südamliku kingituse saab näiteks sellega, kui lisada isikupära inimese nimega – see väärtustab ning tekitab tunde, et ta on kolleegi, kliendi või koostööpartnerina hinnatud. Oma töötajatele kingituste tegemisel on kena tava teha eraldi kingitused ka nende pere lastele.

La Ecwador pakub lisaks kaasamõtlemisele ja kujunduste loomisele abi ka trükkimisel ja tootmisel. Varajase jõulukingi tellija eeliseks on parem valik, kauba olemasolu ning soodsam hinnaklass, sest enne jõule juhtub tihti, et populaarsemad tooted saavad ladudest otsa ja valikuvõimalus aheneb.

Samuti tasub varakult kingituste hooajaga pihta hakata, kui tellitavad kogused on suured või soovitakse tellida spetsiaalselt ettevõttele valmistatud tooteid ja efektseid kujunduslahendusi. Tehasetoodete puhul peaks arvestama, et tootmisaeg ja transport kokku võivad võtta aega kuni kaks kuud ning trükikojadki on sel perioodil rohkem hõivatud.

Mõtelgem juba täna jõuludele ja kingitustele!

Võta minuga julgelt ühendust, esimene konsultatsioon on täiesti tasuta.

maiken@laecwador.ee

Maiken Veskimäe