La Ecwadori suvi algas mõjuisikute peo ja drag queenide show’ga

Lastekaitsepäeval kutsus La Ecwador oma glamuursesse majja nii Eesti mõjuisikute koorekihi kui ka oma suurkliendid, kellega tehti võimas algus värskelt alanud suvele, Pride Month’ile ja agentuuri 25. juubeliaasta tähistamisele. 1. juuni õhtuks muutus agentuur linna parimaks peopaigaks. La Pere liikmed ootasid seda pidu juba pikka aega, sest viimased paar aastat pole olnud just sündmusterohked. Lisaks […]

Brand icon

Lastekaitsepäeval kutsus La Ecwador oma glamuursesse majja nii Eesti mõjuisikute koorekihi kui ka oma suurkliendid, kellega tehti võimas algus värskelt alanud suvele, Pride Month’ile ja agentuuri 25. juubeliaasta tähistamisele.

1. juuni õhtuks muutus agentuur linna parimaks peopaigaks. La Pere liikmed ootasid seda pidu juba pikka aega, sest viimased paar aastat pole olnud just sündmusterohked. Lisaks oli pidu oluline agentuuri igapäevatöö edendamiseks. ,,Mõjuisikud on meie valdkonnas väga olulised partnerid ning miks mitte nendega koos üks äge pidu maha pidada, et tähistada seda ägedat valdkonda, milles me igapäevaselt töötame,“ lausus La Ecwadori tegevjuht Heily Aavik. Peo eesmärk oligi lisaks hea meeleolu ja meelelahutuse pakkumisele viia kokku agentuuri kliente ja mõjuisikuid, et võiksid sündida uued ja põnevad koostööd.

Kolmapäeva õhtul väisasid Pirital toimunud pidu Eesti armastatuimad ning tuntumad mõjuisikud. Mõned meie suukliendid (Circle K, Mamma, Nõo Lihatööstus, Liviko ja Balbiino) toetasid üritust, kattes peolaua hea ja paremaga oma tootevalikust. Peojooke nauditi Panditopsi taaskasutusel põhinevatest panditopsidest, sest ka La Ecwador püüab oma tegevustes muutuda keskkonnasõbralikumaks. Uhke fotosein oli valmistatud Koduekstra kaunitest lilleseadetest, mille ees kõik külalised üksi ja koos üles pildistati.

Külaliste jaoks kujunes peo tipphetkeks drag queenide show (The Vilita ja Nordika) , millega tähistati Pride Month’i algust. Samuti avaldas külalistele, kes La Ecwadori varem külastanud polnud, muljet moodne ja stiilne agentuurihoone. Mitmed ütlesid, et tahaksid ise siin töötadagi. Lisaks drag queenidele seadis La Ecwadori butiikkinos end sisse selgeltnägija, kes ennustas ja tõlgendas külaliste ja La Pere minevikku, olevikku ja tulevikku.

Loodame, et pidusid saab tulevikus pidada vähe rohkem kui viimastel aastatel ning kohtume kõigiga juba mõnel uuel peol või hoopis mõne uue koostöö raames.

Kohtume kõigiga juba järgmistel meeleolukatel pidudel või mõne uue ja põneva koostöö raames.

Suurema galerii leiad SIIT!