Oled oodatud

Meie tiimi on oodatud võimekas, loominguline ja ambitsioonikas

Digidisainer

Kui sa pakatad ideedest ning oskad neid digitaalselt väljendada; tahad vallutada kõrgeid tippe, kuid oskad lahendada ülesandeid ka rohujuure tasandil; sa ei karda suuri väljakutseid ning väldid mugavustsooni.

Omad kogemust erinevate digilahenduste sealhulgas veebide ja kampaanialehtede väljatöötamisel, arendamisel ja täiustamisel.

Samuti pole sulle võõras muude kaasaegsete digitaalsete reklaamilahenduste nagu videote, looperite ja HTML5 valmistamine.

Kui tunned end ära, siis loe edasi:

Sinu tööülesanded

Sinu töö eesmärgiks on tagada klientidele konkurentsivõimelise digidisainiga turundusmaterjalid ning professionaalne teenus. Kahtlemata iseloomustab Sind täpsus, kohusetundlikkus, kiirus ning oskus planeerida oma töid. Sulle meeldib nii üksinda nokitseda, kui oled asendamatu meeskonnamängija. Tunned ennast kindlalt digivaldkonnas, armastad head disaini, orienteerud turunduses ning huvitud nii protsessist kui tulemustest. Valdad hästi kõiki Adobe programme ja sulle pole võõras HTML5. Sa soovid ennast pidevalt arendada, panustades samal ajal igapäevaselt ettevõtte eesmärkidesse. Ühesõnaga – Sa oled visionäär!

Miks liituda La Ecwadori tiimiga?

  1. Laseme sinu loovusel lennata, saad vabaduse ja vastutuse;
  2. Pakume erialast täiendõpet ja koolitusi ning toetame sinu arengut;
  3. Saad kuuluda omanäolisesse, ambitsioonikasse ning väga kokkuhoidvasse tiimi;
  4. Maksame head põhipalka ja boonuseid vastavalt tulemustele;
  5. Korraldame pidevalt ühisüritusi;
  6. Otsime tulevikutegijaid, mitte ninatarku või kohatäidet;
  7. Agentuur La Ecwador on Eesti juhtivaid loovagentuure, töötad oma ala professionaalidega;
  8. Meie juures saad kujundada Circle K, Tallinna Vesi, K-Rauta, Itella Eesti, Nõo Lihatööstuse, Koduekstra, Büroomaailma, Saaremaa Piimatööstuse ja veel paljude teiste mainekate ettevõtete turundusmaterjale.

Agentuuris La Ecwador  töötamine sobib sulle, kui sa oled loominguline, initsiatiivikas, vastutustundlik ning sul on tahe panustada agentuuri arengusse nii meeskonnaliikmena kui ka silmapaistva indiviidina.

Kes meie oleme?

Agentuur La Ecwador väärika, 20-aastase ajalooga nutikas loovagentuur. Meie missiooniks on olla kliendile tugev strateegiline äripartner ning pakkuda professionaalseid turundustegevusi. Seega oleme kombinatsioon traditsioonilisest reklaamiagentuurist ning strateegidest, mis on ajas kohanenud täpselt turu vajaduste järgi. Tegutseme igapäevaselt koos oma klientidega ühise eesmärgi nimel – edendada meie klientide äri. Nende edu on ka meie edu. Oma tegemistes oleme vastutustundlikud ning ootame igalt päevalt uusi väljakutseid.

Tänases La Ecwadori meeskonnas segunevad nooruslik entusiasm, tegutsemisrõõm ja teadmistejanu pikaajalise kogemuse ja intellektuaalsusega. Meil on oma käekiri, oskus siduda strateegiline suundumus ning äriline mõtlemine loovusega.