SOTSIAALMEEDIAHALDUS

Aitame igapäevaselt üleval hoida sinu sotsiaalmeediakanalit või luua täiesti nullist sulle sotsiaalmeediakonto. Olgu selleks siis Twitter, Facebook või Instagram.

Analüüsime sinu ja sinu konkurentide sotsiaalmeediakanaleid. Koostame vastavalt sinu eesmärkidele sotsiaalmeedia strateegia. Aitame sind tekstide ja visuaallahendustega, vastame klientide küsimustele, postitame tehtud töid ning tegemisi, kasvatame fännide hulka, korraldame auhinnamänge, teatame turule tulevatest toodetest või teenustest, viime läbi kampaaniaid ja tagame lehe igapäevase halduse. Iga kuu analüüsime ka sinu sotsiaalmeediakanali edukust.

Sotsiaalmeediahaldus hõlmab endas: strateegiat, kontode loomist ja haldamist, sisutoomist (sh spetsiaalselt selle kanali jaoks sisu väljatöötamine – fotod, gifid, videod, blogipostitused), minikampaaniate ning auhinnamängude korraldamist, reklaami ostmist antud sotsialmeediakanalisse ning tegevuste monitoorimist.

Sotsiaalmeediat kasutavad miljardid inimesed üle maailma, kaasaarvatud sinu praegused ja tulevased kliendid. Sotsiaalmeedia eesmärk ei ole teha otseselt reklaami, vaid luua sisu ja kahepoolseid suhteid oma sihtgruppidega. Koos saame luua loo, mida tarbijatele läbi sotsiaalmeedia edasi jutustame.

Sotsiaalmeedia kaudu saad arendada brändi lojaalsust, tõsta brändi tuntust ning tutvustada end suurele hulgale klientidele, kes sinust veel midagi ei tea. Lisaks on iga postitus, mida sa teed, järjekordne võimalus suunata inimesi oma toodet või teenust ostma. Sotsiaalmeediakanalid annavad selleks tänapäeval nii palju erinevaid võimalusi. Kodulehe külastatavust on samuti võimalik läbi sotsiaalmeedia suurendada. Sotsiaalmeedias saad sa suunata sisu ja reklaami just sellisele sihtrühmale nagu soovid ja seda veel väga optimaalse CPC (maksumus ühe kliki kohta) või CPV-ga (maksumus ühe vaatamise kohta).

Sotsiaalmeediahalduse hind algab alates 350 eurost + km.

Seda teenust on võimalik osta ka järelmaksuga. Tutvu järelmaksuvõimalustega siit: