SISUTURUNDUSVIDEOD

Toote või teenuse parimaks turundajaks on meeldejääv videoklipp. Selleks võib olla näiteks retseptivideo, tootetutvustus, ürituse kajastus või ettevõtte imagovideo.

Vastavalt sinu tootele või teenusele ning hetke vajadustele töötame välja ideelahendused sisuturundusvideote loomiseks. Seejärel loome stsenaariumi, filmime, monteerime ning helindame ja toetame lõpp-produkti levitamist vajalikus kanalis. Meie kaudu saab valminud videole osta ka digitaalmeedias reklaami.

On teaduslikult tõestatud, et inimene haarab infot paremini, kui see on esitletud audiovisuaalselt. Öeldakse veel, et video ahvatleb ka kõige laisemat sihtrühma. Ehk kui sinu teksti ei viitsita väga lugeda, siis videoklippi vaadatakse ikka.

Video kui žanr on väga mitmekülgne – selle võimalused on lõputud. Sul on valikuvabadus edastada infot meelelahutuslikult, luua eepiline jutustus, teha närvikõditav teaser jne. Ka tehnilises võtmes annab tänapäeval palju mängida. Tänu meie filmikunstniku laialdastele oskustele ning teadmistele saame hakkama kõigega – nii animeeritud videote, reportaažide, kvaliteetsete reklaamklippide kui ka palju muude teiste žanritega.

Techcrunchi väitel on näiteks Facebooki videote vaatamine 2016. a võrreldes eelmise aastaga kasvanud 300% võrra (jaan 2017). Lisaks Google’i tellitud uuringu kohaselt vaatas alla 25-aastastest Eesti noortest iga nädal televiisorit 68%, kuid Youtube’i internetivideokeskkonda 93% (jaan 2017). Video võidukäik on alanud ning inimesed on seda sisuna kõige altimad tarbima.

Videote hind algab alates 500 eurost + km.

Seda teenust on võimalik osta ka järelmaksuga. Tutvu järelmaksuvõimalustega siit: