Saaremaa Ekstra ja Old Saare uued pakendid

Klient:

Saaremaa Piimatööstus AS

Töö:

Saaremaa Ekstra ja Old Saare pakendidisain

 

Briif

Saare juustude pakendidisain ja reklaamikeel soovisid värskendust, millega turul paremini silma paista. Tooted ise vastasid kõrgele kvaliteedile ning suurepärasele tootedisainile, kuid pakend kadus riiulis teiste varju. Samuti soovis klient üldist kontseptsiooni, millega tulevikus uuendada kogu Saaremaa juustude välimust.

 

 

Disain

Kujundasime Saaremaa Piimatööstuse Vana-Gouda tüüpi juustudele uued ja pidulikud kuued, mille arendamisel lähtusime kasutusmugavusest ning eksklusiivsusest. Samuti tõime sisse jõulise S-tähe ning kasutasime disainis Saaremaale omaseid elemente.

Tulemused

Pärast uue pakendi lansseerimist saatis Old Saare kauavalminud juustu tõeline edulugu. Esiteks muutus Old Saare tarbijale rohkem nähtavaks, sest uue pakendiga tõusis tarbija huvi toote vastu enneolematult suureks ning Old Saare müük kasvas 350%ni.

Jaanuaris 2017 pälvis Saaremaa Piimatööstus AS Saare maakonna ettevõtte konkursil Aasta ettevõte 2016 tiitli.

Old Saaret, mis on tegelikult turul olnud aastaid, tunnustati 2017. aastal Eesti Parim Toiduaine ning Eesti Parim Piimatoode 2017 aunimetustega. Lisaks sai Saaremaa Piimatööstuse Old Saare juust kultuuri- ja loomeinimeste erižürii, meediažürii ja kaupmeeste žürii preemia.

 

Jaga ka teistega: