1. episood: Reklaamiklipid

1. episood: Reklaamiklipid
Turunduskohv La Ecwadoriga

 
 
00:00 / 00:58:20
 
1X
 

1. EPISOOD: REKLAAMIKLIPID

Kui siin oleks nüüd mõni tavaline inimene, siis ta lausuks: “Telereklaamid, see on see jama, mis filmide vahele lastakse?”. Õnneks meile siia tavalisi inimesi ei satu, vaid räägime ainult turundusinimestega. Me ise oleme kah turunusinimesed ja seetõttu vaatame reklaame professionaalse pilguga. Lausa huviga! Isegi neid kõige igavamaid ja mõttetumaid adapteeritud reklaame!

Eesmärgiks on alati luua reklaame, mis köidavad just seda kõige tavalisemat inimest. Ei mingit võileiba ega kassi liiva vahetamist reklaamipausil! Ainult pühendunud reklaamivaatamine.

Kuidas sellist ulmelist olukorda saavutada? Tundub peaaegu, et võimatuna. Võib olla ei saagi, aga igasse reklaamiklippi saab sisse kirjutada väga palju metainfot ja alateadlikult tajutavat hoiakut, mis hakkab inimese peas tööle. Mõtete taustal.

Ideaalse reklaamiklipi konstrueerimiseks peab esmalt vaatlema teleklipi ülesehitust, tunnetust, hoiakuid, reklaamiplokki ja ka taustal toimuvat helimängu.

Rääkisime Taavi Lehariga reklaamiklippidest ja kõigest, mis neid puudutab. Jõudsime puudutada olulisi teemasi üsna põgusalt, seega – kui on soovi, siis kommenteerige siia alla, millest soovite lähemalt kuulda.

Jaga ka teistega:

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga