OTSIME SELTSKONNALÕVI

Nimi (me mõtleme ikka sinu pärisnime)

E-mail (pane enda enamlevinud e-mail)

Töötad või õpid?
TöötanÕpinEi seda ega teist

Kui õpid, siis millises koolis?

Kui töötad, siis kus?

Kui on, siis link portfooliole (või mõnele oma menukale blogile või kontole)

Kui on, siis link CV-le (booooriiing, aga see peab olema)

Pane siia üks postitus ja tee nii, et me armuks sinusse

Kas sina oledki meie seltskonnalõvi?

Sotsiaalne meedia eeldab seda, et selle kasutajal on lisaks suurtele teadmistele ka ääretult sotsiaalne iseloom. Peale kahe sõbra ja kassi on tema sõbralistis veel tuhat inimest! Ja võib-olla mitte tuhat, vaid lausa kaks tuhat. Võib-olla need inimesed ei ole mitte ainult tema Facebooki sõbralistis, vaid ka teiste sotsiaalmeedia saitide sõbralistides.

Ülilaheda pildi tegemine on sulle nagu sissehingamine ja postituste kirjutamine nagu väljahingamine. Sa oled nii päeval kui ka öösel kõikide oma ametlike- ja varikontodega kõikides sotsiaalmeedia kanalites sees ja tead kõigest kõike. Sa oskad videoklippe ja pilte töödelda sama kergelt kui võid leiva peale määrida. Kui juba leivast ja võist juttu tuli, siis peame ka selle ära mainima, et kõik meie toiduainekliendid ootavad überahvatlevaid toidupilte ja klippe!

Me oleme 99,76% kindlad, et see inimene oled justnimelt sina, sest muidu sa seda juttu ei loeks!

Kuidas me sind testime?

Muidugi oled sa super naiivne, kui ootad meie käest koheselt tööpakkumist. Esmalt tuleb sul edukalt läbi teha ühe kuu pikkune praktikaperiood. Seejärel kogume tagasisidet kõikidelt, kellega sa siin olles suhtlesid, paneme kokku sinu kohta suurema pildi ja siis alles otsustame. Nüüd sa muidugi mõtled, et parem on siis kellegagi mitte suhelda – ehk ütleb keegi midagi halba! Ei, nii see ei lähe. Sa pead suhtlema kõikide inimestega siin ja mitte ainult. Sa pead näitama, et sa oled tõeline seltskonnalõvi, kes elab sotsiaalmeedias nagu kala vees.

Kuidas edasi tegutseda?

Tegelikult oled sa juba päris kaugele lugenud ja kui ma nüüd seda teksti edasi kirjutan ja sina seda loed, siis ma arvangi, et sa oled meie praktikakohale sobiv. Sa ei pea tegema muud, kui ainult täita ära siin kõrval olev ankeet ja jääda ootama, millal me sinuga ühendust võtame.

Seega – pane oma andmed meile teele ja palveta.