Otsime Kliendisuhete juhti

Agentuur La Ecwador on üks vanimaid järjepidevalt tegutsenud reklaami- ja turundusagentuure Eestis. Tulenevalt ettevõtte kasvamisest, otsime agentuuri KLIENDISUHETE JUHTI.

Sinu kätes võib tulevikus olla Agentuur La Ecwador võtmekliendisuhete arendamine, täiustamine ning juhtimine. Kliendisuhete juhi meeskonda kuulub 5 tiimijuhti, kellega koos jätkad nii agentuuri kui meie klientide strateegiliste eesmärkide realiseerimist.

Kliendisuhete juhi töö on tagada agentuuri konkurentsivõime kliendile professionaalsete teenuste pakkumise ja organisatsiooni sisemise toimimise efektiivsemaks muutmise kaudu. Sinu juhtida oleks agentuuri võtmeklientide portfelle ning kujundada projektide elluviimise kultuuri, tagades suurepärase kliendikogemuse. Strateegilise planeerijana vastutaksid Sa otsuste elluviimise ja teostamise ning teenuste üldise professionaalsuse, arendustegevuse ja innovatsiooni eest. Sul on visioon, oled algatusvõimeline ning sead meie klientide eesmärgid ka oma eesmärgiks.

Ootame oma kokkuhoidvasse meeskonda võimekat inimest, kes tahab vallutada kõrgeid tippe; kes ootab töölt väljakutseid, konkurentsi ning pidevat enesearendamist ja kes tahab täiendada ning hoida kontakte ambitsioonikatest ning edumeelsetest äri- ning turundusinimestest.

Kliendisuhete juhile meeldib elada aktiivset elu, osaleda erinevatel üritustel, mis ühendavad nii töö kui vaba aja. Sinu huvi ettevõtluse ja turunduse vastu teeb Sinust meeldiva vestluskaaslase

Kui tunned end ära, siis loe edasi:

Nõudmised kandidaadile:

  • Kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad;
  • vähemalt 3-aastane töökogemus turundusvaldkonnas;
  • suurte ja nõudlike turunduskampaaniatega töötamise kogemus kõigis etappides;
  • põhjalikud teadmised turundusteenuste määratlemise ja arendamise kohta;
  • analüüsivõime, st tänapäevaste analüüsimeetodite ning -vahendite tundmine;
  • võime mõista klientide vajadusi ja eesmärke ning suunata tegevusi nende lahendamise suunas;
  • oskus strateegiliselt mõelda, koostada prognoose ning kujundada visiooni;
  • liidriomadused, võimekus inspireerida ja motiveerida inimesi enda ümber
  • suurepärane koostöö- ja läbirääkimisoskus
  • eesti- ja inglise keele väga hea oskus.

Eeldused isiksusomadustele

Vitaalne, Iseseisev, kohusetundlik ja korrektne
Proaktiivne ja otsustusvõimeline
Tulemustele ja koostööle orienteeritud

Sind ootab ambitsioonikas meeskond. Agentuuri võtmeisikuna on Sul võimalus juhtida Eesti turundus- ja ettevõtlusmaastiku innovatsiooni ja arengut.

 

Nimi (Nõutud)

E-mail (Nõutud)

CV (Nõutud) MAX 1MB

Sõnum