Mida tähendab uus andmekaitseseadus turundajate jaoks?

Juba mais jõustub uus andmekaitsemäärus. Seoses uue seaduse kehtima hakkamisega tuleb üle vaadata kliendilepingud, kasutustingimused ning privaatsuspoliitika. Tähelepanu tuleb pöörata koostööpartneritega sõlmitud lepingutele, sest andmete töötleja peab teadma, millistel tingimustel toimib isikuandmete töötlemine koostööpartneri juures.

Mida tähendab aga täpsemalt uus andmekaitseseadus turundusjuhtide jaoks? Kuidas peab kliendiandmeid koguma? Kuidas tarbimismänge korraldada ning mida peavad turundajad uuest seadusest tulenevalt muutma?

Sellele ja paljudele teistele küsimustele saab vastuseid La Ecwadori isikuandmete kaitse alasel hommikukohvil 16. mail kell 9.00.

Andmekaitseseadus

Hommikukohvi eesmärgiks on anda praktiline ülevaade ning ühekoos arutada, millele tuleb turundusvaldkonnas uue seaduse valguses tähelepanu pöörata.

Hommikukohvi modereerib Heily Aavik ning uut seadust kommenteerib Eversheds Sutherland Ots & Co jurist Erika Tuvike.

Hommikukohv toimub Kochi Kohvitoa II korrusel, Lootsi 10.

Üritus on kõigile La Ecwadori klientidele ja uudiskirja tellijatele TASUTA! Kohtade arv on piiratud!

Registreerumisega annad ka nõusoleku uudiskirja saamiseks!

Erika Tuvike toetab advokaate klientide nõustamisel andmekaitse, intellektuaalse omandi ja infotehnoloogia ning tööõiguse valdkonnas.

Erikal on kogemus mitmete Eesti ja rahvusvaheliste ettevõtete nõustamisel ning ta on läbi viinud ka andmekaitsealaseid koolitusi ning seminare. Erika esines Eesti Personalijuhtide Ühing PARE andmekaitse alasel seminaril 2017. aasta novembris, mille teemaks oli „Isikuandmete kaitse üldmäärusega jõustuvad olulisemad muudatused ning isikuandmete töötlemine töösuhtes“. Aprillis 2018 esines Erika Eversheds Sutherlandi Master Class seminaril ettekandega „Isikuandmete kaitse üldmäärusega jõustuvad olulisemad muudatused“.

Erika on avaldanud mitmeid artikleid Eesti meediaväljaannetes uue andmekaitse määruse teemal..

Seoses uue isikuandmete määrusega on Erika viinud läbi mitmeid andmekaitseauditeid ning aidanud ettevõtetel kaardistada, kuivõrd valmis ollakse uueks määruseks. Lisaks on Erika loonud ettevõtetele privaatsuspoliitikaid ja erinevaid nõusolekuvorme isikuandmete töötlemiseks. Erika on koostanud töötajatele isikuandmete kaitse teavitusi seoses sellega, kuidas nende andmeid töödeldakse ja säilitatakse.

Jaga ka teistega:

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga