KODULEHE TEGEMINE

Koduleht ei ole tänapäeval enam lihtsalt visiitkaart kontaktide leidmiseks, vaid uus ja tugev müügikanal oma toodete ja teenuste müümiseks. Halb, ebamugav ja vananenud koduleht võib jätta sinu ettevõttest halva mulje ja on kehva kvaliteedi tunnuseks. Iga alustava ettevõtte esimeste tööriistade hulka peaks kuuluma tänapäevastele standarditele vastav mugav ja korralik koduleht.

Kodulehe arendus

Kujundame ja arendame kasutajasõbralikke ja ilusa disainiga mobiilis kohanduvaid kodulehti, veebipoode ja kampaanialehti. Keskendume sellele, et kliendi digitaalne maailm oleks üles ehitatud arusaadavalt, brändi väärtusi silmas pidades ning selle disain oleks samas ilus ja mugav.

Kodulehe tegemine

Kodulehtede tegemisel kasutame peamiselt vabavara platvormi WordPress ja Woocommerce, kuna nende haldamine on lihtne ja ei sõltu selle arendajast. Kuna kodulehe loomine võib olla üsna keeruline protsess, siis me ei oota, et meie klient teab veebindusest kõike ja teab täpselt, mida tal vaja on. Koostöös sinuga kaardistame vajadused ja abistame vajadusel ka lähteülesande loomisel. Pärast lähteülesande paika saamist esitame oma nägemuse lehe ülesehitusest ja kujunduslahendustest.

Kodulehe testimine

Iga kodulehe puhul testime loomise käigus kasutajamugavust, arvestame otsimootorite jaoks optimeerimisega ja kodulehe valmides teeme ka selle haldamise koolitused. Kuna tihti jääb valmis koduleht seisma sisu sisestamise taha, siis eraldi kokkuleppena võime pakkuda ka sisu sisestamist ja tekstide kirjutamist, kuni tootefotode tegemiseni välja.

Kodulehe hind

Kodulehe hinnastus sõltub kodulehe mahukusest ja funktsionaalusest. Vastavalt meie omavahelisele kokkulepitud tööülesandele, koostame eelarve, kus on välja toodud kodulehe loomise erinevad etapid ja maksumused, et tööprotsess oleks läbipaistev ja arusaadav.

Digilahenduste väljatöötamisel jälgime trende ja tehnilisi võimalusi. Aitame välja töötada põnevaid mobiilirakendusi, bännereid, mänge ja rakendusi puutetundlikele ekraanidele.

Kodulehe tegemine

Seda teenust on võimalik osta ka järelmaksuga. Tutvu järelmaksuvõimalustega siit: