La Ecwador järelmaks – pakume võimalust tasuda osamaksete kaupa!

 

Alustavatel ja keskmise suurusega ettevõtetel on turuosa kasvatamiseks puudu sageli üks põhjalik kampaania või läbimõeldud turundusstrateegia. Meie jaoks on oluline, et sõltumata ettevõtte suurusest ja tegutsemisperioodist oleks kõigil võimalik oma turundusideed ellu viia kiiremaks eesmärkide saavutamiseks. Seetõttu pakume esimese agentuurina Eestis võimalust kasutada tellimuste eest tasumisel La Ecwador järelmaksu.

La Ecwador järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada teile Teie poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas.

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust ESTO või info@laecwador.ee ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

La Ecwador järelmaksu tavatingimused on:

  • Aastane intress 0% kuni 15.90%
  • Lepingutasu alates 0 eurot
  • Periood kuni 4 aastat

La Ecwador järelmaksu saavad taotleda kõik 18–70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. La Ecwador järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. La Ecwador järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1059-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 13.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 38.14%, kuumakse suurus 60.72 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1458.28 eurot. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.