BLOGITURUNDUS

Pakume sulle võimalust teha koostööd teiste tuntud blogijate ja youtuberitega ning aitame üles leida just sinu sihtrühma influencerid. Võtame nendega ühendust ning peame läbirääkimisi. Aitame sul välja töötada ka ideelahendusi, millesse neid kaasata.

Lisaks on meil omalt poolt välja töötatud mitmeid blogisid ning Youtube’i kanal, kuhu toodame just sinu jaoks vajalikku sisu – teeme fotod, kirjutame artikli, toodame video. Pakume laia blogiturundusvõrgustikku (Retseptisahtel, Eesti lapsed, Nipimeister, Agroblogi, Coollook, Prooviring).

Kõigepealt kuulame ära sinu vajadused ning soovid. Seejärel teeme omapoolsed ettepanekud ning vajadusest lähtuvalt kas kasutame enda väljatöötatud kanaleid või kaasame protsessi ka tuntuid influencereid. Kogu projektijuhtimine ning sisu tootmine tuleb meie poolt.

Kellegi teise poolt hallatavates kanalites on mõistlik teha reklaami, sest word-of-mouth ja user generated content on see, mida inimesed usuvad. Eestikeeli tähendavad eelpool mainitud mõisted seda, et soovitused,, mida jagab sõber või keegi kolmas, on alati usaldusväärsemad, kui see, mida loed ettevõtte kodulehelt või näed telereklaamist. Inimeselt inimesele kogemused ning soovitused on palju inimlikumad, terviklikumad ja usaldusväärsemad. Kui sa saad kellegi oma teenusest või tootest rääkima, siis on see palju rohkem väärt, kui ostetud pinnal ja ettevõtte enda toodetud reklaam.

Lisaks on erinevad veebid ja blogid kasulikud SEO ehk otsingumootorites väljapaistvuse mõttes. Sa ju tahad, et kui keegi otsib sinu valdkonnaga seotud märksõna, siis sinu leht või sisu sinu kohta oleks esimene, mis välja ilmub. Seda saab saavutada ainult tänu korralikule SEO-le ja laialdasele sisule internetis.

Hinnastamispoliitika sõltub teenuse mahust.

Seda teenust on võimalik osta ka järelmaksuga. Tutvu järelmaksuvõimalustega siit: