2020 suvel kolib agentuur La Ecwador oma värskelt valminud loomemajja Pirital. Sellega seoses kasvab meie tiim, kuhu on oodatud võimekas, loominguline ja ambitsioonikas

Art Director

 

Kui pakatad ideedest ning oskad neid visuaalselt väljendada; tahad vallutada kõrgeid tippe, kuid oskad lahendada ülesandeid ka rohujuure tasandil; Sa ei karda suuri väljakutseid ning väldid mugavustsooni; omad kogemust digi- ja trükimeedia disainilahenduste väljatöötamisel, arendamisel ja täiustamisel ning sa suudad juhendada loovmeeskonda siis loe edasi.

Sinu tööülesanded

Sinu töö eesmärk on pakkuda klientidele konkurentsivõimelise disainiga turundusmaterjale, tagada professionaalne teenus ning vastutada agentuuri tööde kõrge loomingulise taseme eest. Kahtlemata iseloomustab Sind täpsus, kontseptuaalne mõtlemine, eneseväljendusoskus, kohusetundlikkus, kiirus ning oskus planeerida oma töid. Sulle meeldib üksinda nokitseda, samas oled asendamatu meeskonnamängija ning loovmeeskonna juhendaja. Tunned nii veebi- kui ka trükikujundust, armastad head disaini, orienteerud turunduses ning huvitud nii protsessist kui ka tulemustest, valdad hästi kõiki Adobe programme ja Sulle pole võõras HTML5. Sa soovid ennast pidevalt arendada, panustades samal ajal iga päev ettevõtte eesmärkidesse. Sa oskad loovkontseptsioone esitleda ning nii meeskonnakaaslastele kui klientidele presenteerida. Ühesõnaga – Sa oled visionäär!

Miks liituda agentuur La Ecwador tiimiga?

  1. Laseme Sinu loovusel lennata, saades vabaduse ja vastutuse;
  2. Isegi kui täna oled disainer, kuid vajad järgmist sammu oma teekonnal ja oled valmis võtma suuremat vastutust, siis meie juures võib Sinust saada Art Director;
  3. Pakume erialast täiendõpet ja koolitusi ning toetame Sinu arengut;
  4. Saad kuuluda omanäolisesse, ambitsioonikasse ning väga kokkuhoidvasse tiimi;
  5. Pakume head põhipalka ja boonuseid vastavalt tulemustele;
  6. Korraldame põnevaid ühisüritusi;
  7. Otsime tulevikutegijaid, mitte ninatarku või kohatäidet;
  8. Agentuur La Ecwador on Eesti juhtivaid loovagentuure, kus saad töötada oma ala professionaalidega;
  9. Meie juures saad kujundada Circle K, Tallinna Vesi, K-Rauta, Liviko, Nõo Lihatööstuse, Koduekstra, Büroomaailma ja veel paljude teiste mainekate ettevõtete turundusmaterjale.

Mida ootame kandidaadilt?

Agentuuris La Ecwador töötamine sobib Sulle, kui oled initsiatiivikas, tulemustele orienteeritud, kiire õppija ning tahad panustada kasvava organisatsiooni arengusse nii meeskonnaliikmena kui ka silmapaistva indiviidina.

Dead-line

Kandideerimiseks saada oma elulookirjeldus ja portfoolio 10. augustiks aadressile toole@laecwador.ee märksõnaga „art director“.