Agentuur La Ecwador pani nurgakivi uuele loovmajale Pirital

 

20.juuni pärastlõunal sai Eesti ühe vanima reklaamiagentuuri La Ecwador uus loomemaja nurgakivi. Rajatav hoone asub Pirita südames, Merivälja teel, kiviviske kaugusel merest.

„Olles jätkuvalt kasvuteel, on meie armas Nõmme eramaja kitsaks jäänud ning kuigi saaksime teha kosmeetilisi parandusi ja vähehaaval oma töökeskkonda ökonoomsemaks muuta, on pikas perspektiivis siiski mõistlik teha see samm ning rajada uus hoone, millega saame pakkuda veelgi efektiivsemat ning modernsemat agentuuriteenust oma klientidele,“ tõdes agentuuri tegevjuht ja uue maja peamine eestvedaja Heily Aavik.

,,Meie veendumus on alati olnud, on täna ja ka tulevikus, et töökeskkond peab olema võimalikult mugav ja muretu, et saaksime keskenduda vaid olulisele. Kui keskkond su ümber ei inspireeri, ei soodusta pinnas ka maksimaalset tulemust.“ Uude majja on planeeritud lisaks agentuuriruumidele ka oma foto-, video- ja helistuudio, vajalikud abiruumid produktsiooni teostamiseks, efektiivsemad töökohad ning koosolekute- ja puhkeruumid.

Pirita loovmaja saab uueks töökoduks seni pikalt Nõmme mändide all töötanud kollektiivile. Kuigi täna töötab butiikagentuuris igapäevaselt 16 inimest, plaanib agentuur tulevikus laieneda. Tänases kontoris jääb selleks aga ruumi ja võimalusi vajaka.

„Turundus areneb täna kiiremini kui kunagi varem ning õigeaegne reageerimine muutustele on äärmiselt oluline. Üha enam mängib klientidel agentuuri valimisel rolli töö kiirus ja hind. Nende optimaalsuse ja kvaliteedi tagamiseks keskendume uues majas veelgi enam sellele, et loovagentuuril oleks kogu tehniline valmidus klientide vajaduste täitmiseks olemas,“ kommenteeris Aavik. “Uues majas on meil rohkem ruumi ja oluliselt rohkem võimalusi, et pakkuda kiiret ning kvaliteetset teenust, kuna valmiv taristu annab veelgi rohkem võimalusi erinevaid inhouse-teenuseid pakkuda.“

Tuleval aastal avatava agentuuri La Ecwador uue maja arhitekt on Mihkel Kabur, sisearhitekt Bibi Steinberg ning planeeringu teostaja Lehtse Ehitus. Uue maja ehituse projektijuht on agentuuri üle kahekümne aasta juhtinud Heily Aavik.

Taavi Lehari

Loovjuht

Jaga ka teistega:

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga