Teenused

Piirid turundusvaldkondade vahel on tänasel päeval küll hägustunud ning digi- ja sotsiaalmeedia osakaal kõvasti viimasel ajal kasvanud, kuid klassikaline reklaam ei ole nende kõrvalt kuhugi kadunud. Tele-, raadio- ja väliereklaam ning ettevõtte turundusstrateegia terviklik planeerimine on meie agentuuritiimi igapäevaseks tegevuseks ning see on endiselt turundustegevuses esmatähtis.

Agentuuritiim on lüli La Ecwadori turundusosakondade vahel. “Töötame välja Sinu ettevõttele turundusstrateegia ning planeerime ja juhime Sinu ettevõtte turundusplaani täpselt Sinu ettevõtte ja brändi eripärasid arvestades,” selgitab agentuuritiimi juht Mairi Talving oma tiimi kompetentsi.

Kõik saab alguse ideest ehk copy’ist ning sellest punktist alates oleme Sinu partneriteks klassikaliste reklaamlahenduste välja töötamisel ja ellu viimisel, pakkudes sinna juurde kõike, mida on vaja ühe tulemusliku tele-, raadio ja välimeediakampaania õnnestumiseks.

Pikaajaline kogemus väga erinevatest valdkondadest ettevõtetega on andnud meile professionaalse oskuse töötada välja Sinuga koos ja Sinu ettevõtte jaoks parim turunduse terviklahendus.

Võta meiega ühendust, kui Sinu ettevõtet võiks aidata mõni alljärgnevatest:

 

 • Loovstrateegia väljatöötamine Sinu brändile nii turunduse kui ka kommunikatsiooni poolel
 • Kampaania idee koos kontseptsiooni ja elluviimisega Sinu ettevõtte jaoks sobivaimates kanalites
 • Bränding ja CVI Sinu ettevõtte identiteedi esiletoomiseks
 • Disain Sinu ettevõtte isikupärast lähtuvalt pakenditele, toodetele või teenustele
 • Digilahendused kodulehele, veebirakendusele ja maandumislehtedele

Vaata ka meie tehtud

töid

Lasteabi kampaania
Koduekstra suveklipp - LaEcwador
Tööinspektsioon Kampaania Märka Ohtu

Kuluaarides sosistatakse, et trükiste aeg hakkab läbi saama. Meie trükisetiim nii ei arva. Faktid näitavad, et  ühe toote eksponeerimine kliendilehes tõstab selle toote müük ligi 6 korda!

Trükisetiimi ülesandeks on juhtida, kujundada ja organiseerida kõike, mis puudutab sinu ettevõtte turundust läbi trükiste. Meie professionaalsed kujundajad ja küljendajad aitavad lisaks kujundusele ka igakülgsete nõuannetega selles vallas. “Kogemus ja oskusteave aitab meil sulle nõu anda kas või paberi valikul,” lubab Vallo Kivimaa trükisetiimist.

Vastutame kliendilehtede, plakatite, POS-materjalide jt remklaamtrükiste õigeaegse kujunduse, trükikotta mineku ja ka laialikande eest. Meil on pikaajaline kogemus nii kampaaniakorras tehtud välimeedia ja selle erilahendustega kui ka näiteks reklaamikingituste, aastaraamatute ja korporatiivtrükistega.

Võta meiega ühendust, kui Sinu ettevõtet võiks aidata mõni alljärgnevatest:

 • Trükiste kujundamine, trükkimine, sihtrühma valik ja kanne. Sh voldikud, brošüürid, kliendi- ja infolehed, tootekataloogid, plakatid, kleebised jt
 • POS materjalid ehk väljapanekuteks riiulisildid, wobblerid, põrandakleebised, stendid jt.
 • Aastaraamatud, mis näitavad ettevõtte mõtteviisi ja tulemusi
 • Korporatiivtrükised ja reklaamkingitused sinu brändi näitamiseks
 • Reklaamtahvlid ja -bännerid reklaamide eksponeerimiseks

Vaata ka meie tehtud

töid

trykisetiim-koduekstra-kliendilehed-laecwador
mockup_trykistetiim2
trykisetiim-tehnilise-jarelvalvel-amet-aastaraamat-laecwador

Sisuturundustiim hoolitseb selle eest, et kogu Sinu ettevõte või mõni Sinu toodetest oleks kogu aeg pildis. Nii artiklite, Facebooki postituste, Youtube’i videoklippide kui ka blogipostitustega. Oleme tiim, kes tegeleb pidevalt Sinu toote või brändi parema kõlapinna nimel, otsides uusi ideid, võimalusi ning kanaleid.

“Sisuturundus pakub lõputult lahendusi ja meie ülesanne on neist õiged Sinu jaoks välja valida ja Sinu ettevõtte heaks tööle panna,” selgitab La Ecwadori sisuturundustiimi juht Teele Hein. Vajadusel töötame Sinu ettevõtte jaoks välja põhjaliku sisuturundusstrateegia, mis sobib kokku Sinu brändiga ning produtseerime nii teksti-, foto- kui ka videosisu, mida kasutame sotsiaalmeedias, online- ja trükimeedias ning blogides.

Meie suureks eeliseks on meie enda välja töötatud blogid, kuhu kirjutame ja produtseerime sisu Sinu ettevõtte kohta. Loome stsenaariume, filmime, monteerime ning helindame videoklippe. Tänu filmikunstniku laialdastele oskustele ning teadmistele saame hakkama kõigega – nii animeeritud videote, reportaažide, kvaliteetsete reklaamklippide kui ka paljude teiste žanritega. Lisaks toodame ise majas sees ka voice-over’i.

Võta meiega ühendust, kui Sinu ettevõtet võiks aidata mõni alljärgnevatest:

 • Sisuturundusstrateegia sihtgrupi määratlemise, kanalite valiku ja eesmärkide seadmisega
 • Sisuloome artiklite, fotode ja videotena meediasse, sotsiaalmeediasse ja blogidesse
 • Veebilahenduste loomine kasutades kõiki SEO vahendeid, et Sinu ettevõtet puudutav info oleks kiiresti leitav
 • Sotsiaalmeediahaldus Sinu ettevõtte kõigis sotsiaalmeediakanali lehekülgedel
 • Blogiturundus meie hallatavatel laia valikuga blogilehekülgedel ja Youtube’i kanalites
 • Videoproduktsioon stsenaariumide, filmimise, montaaži ja helindusega

Vaata ka meie tehtud

töid

koolimaailm
Hortese_suvehooaeg
seenelkaik_retseptisahtel

Meediatiimi ülesanne on leida Sinu reklaamidele parimad võimalikud pinnad, ajad ja kohad reklaamiplokis. La Ecwadori meediatiim tegeleb terve sinu ettevõtte meediavajaduse planeerimisega, võimalike pakkumistega ning pideva meediapindade analüüsi ja monitooringuga.

Meediatiimi selgitab välja kliendi vajadused ja võimalused ning vastavalt sellele planeerib strateegiliselt kogu meediategevus nii, et kasu meie kliendi ettevõttele oleks maksimaalne. Meil on oskusteave ja pikaajaline kogemus meediapindadega kõigis valdkondades ning see võimaldab meil saavutada parimad lahendused televisioonis, raadios, ajalehtedes, internetid, kinos ja ka välimeedias.

“Meediaplaneerimise võlu ja valu seisneb selles, et meie meediajuhi käe all valitakse meediapinnad mahtude asemel pinna täpsusega,” selgitab La Ecwadori meetiatiimi juht Rain Taimre. Samuti tegeleb meediatiim ka kogu ettevõtte meediavajaduse planeerimisega, võimalike pakkumistega ning pideva analüüsi ja monitooringuga. See on suur töö, ent vaid tänu tõhusale planeerimisele saavutab sinu ettevõtte kampaania või pikaajalisem turundusplaan kõige paremad tulemused.

Võta meiega ühendust, kui Sinu ettevõtet võiks aidata mõni alljärgnevatest:

 • Meediastrateegia, mille käigus töötame välja sinu vajadustest ja võimalustest lähtuva meediaplaani
 • Meediapinna ost televisiooni, raadiosse, ajalehtedesse, internetti, kinodesse või välimeediasse
 • Meediaturu analüüs konkurentide ning käimasolevate kampaaniate monitoorimise läbi
 • Erilahendused selleks, et sinu kampaania kasutaks kõiki olemasolevaid meediapindu loovalt ja võimalikult efektiivselt

Vaata ka meie tehtud

töid

Noo_uudiskiri_6
voileivaprojekti-printreklaam-laecador
hortes-avasta-lummav-joulumaa-laecwador

Soovid alustada meiega koostööd?

Jäta teade

ja me võtame Sinuga ühendust!

Esimene konsultatsioon on tasuta.