La Ecwador

Kes me oleme?

La Ecwador on tegutsenud alates 1997. aastast. Kogemused ning teadmised on loonud meist strateegiaagentuuri, kes justkui kliendi turundusosakonnana töötab tema äri edukuse tõstmise nimel. Me pakume oma klientidele parimaid loovlahendusi, mis on kooskõlas nende tausta, eesmärkide ja ressurssidega.

Meie jaoks on olulised personaalsus ning lõpptulemus. Seetõttu viime ennast pidevalt kurssi turuolukordadega ning läheneme klientide eesmärkidele süvitsi. Meiega koos lood sa oma ärile strateegia ja taktika, mis toob kasu ka pikemas perspektiivis.

Internet   Communication   Advertising

Vaata lähemalt, kuidas La Ecwador Sind aidata saab!

Miks valida just meid?

Agentuuri kui terviku loomisel oleme lähtunud põhimõttest pakkuda kliendile võimalust tellida kõik turunduslahendused ühest ja samast agentuurist. Sel viisil saame kliendi jaoks koostada turundusstrateegia, mis vastab kliendi seatud eesmärkidele ning tagab sealjuures ressursside võimalikult efektiivse kasutamise.

Meie agentuuris töötavad motiveeritud meeskonnad, kes tegelevad vastavalt sisuturunduse, tavapäraste agentuuriteenuste, trükiste ning meediaplaneerimisega. Igasse tiimi kuuluvad oma valdkonna professionaalid, kes lähenevad igale projektile personaalselt ning täieliku pühendumusega.

AGENTUUR

Agentuuri tiim
tunneb hästi reklaamimaailma.
Nende eesmärk on pakkuda strateegilisi reklaamlahendusi, mis tagavad pikaaegse edu.
Kampaaniad, reklaamklipid, bännerid ning pakendite kujundused valmivad läbimõeldult, võttes arvesse kliendi eesmärke ning sihtrühma.

TRÜKISED

Trükiste tiim pakub
kaasaegseid ja innovaatilisi trükilahendusi nii paberkandjal kui ka digitaalsel kujul.
Läbimõeldud lahendustega voldikud, infolehed, bännerid ning aastaraamatud valmivad aastatepikkuse kogemusega ekspertide poolt.
Lisaks koostamisele ning kujundamisele planeerib tiim ka trükiste prindi. Ikka selleks, et kliendi jaoks oleks kogu protsess võimalikult lihtne ning mugav. 

SISUTURUNDUS

Sisuturunduse tiim
tunneb läbi ja lõhki
meediakanaleid ja erinevaid sihtgruppe.
Sisuturundajate pädevusse kuuluvad sotsiaalmeedia
ning blogide haldamine,
läbimõeldud artiklite loomine ning uudiskirjade koostamine – kõik tegevused, mis hoiavad kliendi turundusmaailmas nähtaval.

MEEDIA

Meediatiimi tugevuseks
on olemasolevad kontaktid kõikvõimalike meediakanalitega.
Tiim tegeleb igapäevaselt kampaaniate meediaplaneerimisega, mõeldes sealjuures välja uudseid ning nutikaid lahendusi.
Iga kliendi jaoks töötavad nad välja strateegia, mis vastab nende ettevõtte eesmärkidele.

Kliendi edu on ka meie edu!

Kui soovid alustada meiega koostööd, siis võta ühendust!

ESIMENE KONSULTATSIOON ON TASUTA.

Mida räägivad meist kliendid?

“Agentuur on kui turundusosakonna laiendus väljaspoolt ettevõtet, seepärast on minu jaoks olulised koostööpartnerid, kellega on eelkõige meeldiv igapäevaselt suhelda, kes suudavad olla pühendunud ja kellelt võid nõu küsida ka pärast tehtud töö arve esitamist. On hea omada partnerit, kes suudab reageerida ootamatutes olukordades ja sind kiirel ajal hätta ei jäta. Hea koostöö aluseks on kindlasti ka vastastikune usaldus ning meeskonnatöö. See just ongi Denim Dreami ja La Ecwadori pikaajalise koostöö saladus.”

Kaidi Laev
Denim Dream turundusjuht

“Koostöö agentuuriga on samasugune suhe nagu iga teine meie elus. Tuleb leida kooskõla ja ideoloogiline ühtehingamine. See klapp kas on ja seda on võimalik kasvatada, või seda lihtsalt ei ole. Minu jaoks on aastatepikkusel koostööl La Ecwadoriga väga selge ning argumenteeritud põhjus. Kampaania sünnib koostegemise ja mõtlemise käigus – nad tunnevad meie eripärasid, loogikat ning näevad suurt pilti. Nendega koos sünnivad elujõulised ideed, mis kestavad. Me ei tee kampaaniat kampaania pärast – me räägime lugu, me toome uusi mõtteid ja teadmisi. Nad saavad sellest suurepäraselt aru.

Ma tean, et saan neid usaldada ja sellele usaldusele on võimalik kõik muu ehitada. La Ecwador on usaldusväärne, professionaalne ning vaieldamatult pädev oma töös!”

Mariliis Mia Topp
AS Tallinna Vesi kommunikatsioonijuht

Mariliis_Mia_Topp_TV
simmo-kruustykk

“Meile on oluline, et turunduspartner tunnetaks hästi toiduainetööstuse turgu, oleks usaldusväärne ja kes kiiretel aegadel on võimeline meie tempos tööd tegema. La Ecwador on väga hea strateegiapartner, nende ettepanekud toovad meile reaalset kasu.”

Simmo Kruustük
Nõo Lihatööstus müügi- ja turundusjuht

Tutvu meie tehtud töödega!