Kolmas variant teenustest

See on nagu uudisteleht, kus kõige olulisimad teenused, mida me tahame, et tellitaks, on kõige suurematena.

Turundusteenus

Turunduspartnerlus asendab firmale turundusjuhti ja tuleb soodsam, kui eraldi turundusinimese palgal hoidmine.

Turunduskampaaniate seeria

On mõeldud selle jaoks, et tagada kampaaniate kasumlikkus. Korraldades ainult konkursse ja võttes odavamaid hindu, on küll lahe päevi õhtusse saata, aga ettevõttele majanduslikku tulemust ei taga. Meie pakume välja kergema lahenduse neile, kes kardavad agentuuriga sidumist – nelja kampaanialise teenuse.

Ristturundus- kampaania

See on nagu tavaline reklaamikampaania, mida olete harjunud televiisorist vaatama, ainult et see kasutab ära kõikvõikmalikud meediakanalid, maksimaalse tulemuse saavutamiseks.

Eestis kulututatakse aastas 1,5 mln €  ainult aastaraamatute treimisele. See on vajalik tegevus aga iga kord ei osata agentuurilt tellida optimaalseimat  väljundit aastaraamatu jaoks. Nii tellivad näiteks kõik riigiasutused paberaastaraamatuid – raisates maksumaksja raha ja kulutades allhankijate närve. Riigiamtenike närve see ei kuluta, sest neil on 5-nädalased puhkused.

Graafikatööstus. See on agentuuris naturaalsena sees olev tootmisbaas, mis suudab luua kõikvõimalikku graafilist väljundit. Kuna me ei ole disainibüroo, siis pakume sellist teenust ainult oma lepingulistele klientidele.